Andrea Houzarová

Andrea Houzarová
Andrea Houzarová
Vede tým v Českých Budějovicích

Mám velmi ráda práci s lidmi, jak se zákazníky, tak zaměstnanci, v podobě koučinku, náboru a zaškolování zaměstnanců.

Pracuji v Decathlonu od roku 2016. Potkat se můžeme v prodejně v Českých Budějovicích, kde radím našim zákazníkům s výběrem turistického a trekového vybavení, a zároveň vedu tým turistických nadšenců, kteří jsou připraveni, stejně jako já, pomoci s výběrem veškerého vybavení, které můžete potřebovat, ať už v lese, v horách nebo během poznávání světa. Do firmy jsem nastoupila na pozici vedoucí oddělení běhu, ale vzhledem k tomu, že jsem vášnivá cestovatelka a turistka, přijala jsem před dvěma lety výzvu a ujala se vedení oddělení turistiky. Miluji přírodu, hory, cestování po světě a poznávání jiných kultur.

Mám velmi ráda práci s lidmi, jak se zákazníky, tak zaměstnanci, v podobě koučinku, náboru a zaškolování zaměstnanců. A protože ráda předávám své znalosti a zkušenosti, jsem druhým rokem školitelkou turistického vybavení Quechua a Forclaz pro zaměstnance Decathlonu v České republice a organizuji dvakrát ročně produktové školení s cílem předat znalosti a zkušenosti s produkty, abychom mohli všichni co nejlépe pomoci turistům s výběrem produktů.

Pokud nejsem v práci, tak mě najdete v cizině na cestách, kde testuji naše produkty. V období studentského života jsem cestovala v rámci brigád každé léto. Pracovala jsem jako delegátka v Řecku a také na říční lodi jako servírka a pokojská. Díky tomu jsem navštívila spousty míst a ještě jsem za to byla placená. 

I přesto, že jsem v Decathlonu zaměstnána na plný úvazek, už čtyři roky se mi daří plnit své předsevzetí, a to: ,„Být každý měsíc v jiné zemi, alespoň jednou za léto a zimu vyšlápnout někam na východ slunce a zároveň navštívit minimálně jedenkrát za rok Řecko.“ Někdy je to těžké skloubit s prací, proto často jedu z práce rovnou na letiště a z letiště přímo do práce. Ale když dělám, co mě baví, stojí to rozhodně za to.

Chceš o práci u nás vědět víc? Přijď rovnou za mnou do prodejny a zeptej se mě ☺.