David Horáček

David Horáček
David Horáček (20)
Stará se o zákazníky v Mladé Boleslavi

Hledal jsem něco, co mě bude bavit. Nudného doplňování zboží jsem měl už dost. Práce v Decathlonu je každodenní radost, ale i zodpovědnost. Tato práce mě velmi naplňuje a baví.

Začínal jsem na oddělení cyklistiky a kolečkových sportů. Musel jsem se naučit plno věcí a byla to pro mě velká výzva. V Decathlonu mě to velice bavilo a cítil jsem každým dnem větší a větší jistotu. Na ročním pohovoru v lednu 2018 mi můj bývalý kouč Luky Svoboda řekl o novém projektu Sportleader, s tím, že bych mohl být sportleader na lední brusle a hokej. V březnu toho roku jsem to zkusil. Dělala se obchodní politika na daný sport a prezentovala se před lídry a manažerkou prodejny. O měsíc déle jsem se dozvěděl, že budu sportleaderem na lední brusle a hokej.  Měl jsem z toho obrovskou radost. Hokej hraji od svých 5 let a v tomto sportu se dobře orientuji a velmi mě baví. Mimo této mise mám na starosti i broušení bruslí z Workshopu, které má každý rok velký úspěch.

V Decathlonu se mi už od začátku moc líbilo. Přátelské prostředí, super meetingy, bezproblémová komunikace a možnost se neustále zlepšovat. Sport mě už od malička velmi bavil, ať už to byl hokej, fotbal, tenis a plno dalších sportů, stejně tak práce v Decathlonu je každodenní radost, ale i zodpovědnost. Tato práce mě opravdu naplňuje a baví.

Do budoucna bych chtěl i nadále skloubit práci se sportem. Dále hrát aktivně lední hokej a v Decathlonu získat vyšší pozici. 

Chceš o práci u nás vědět víc? Přijď rovnou za mnou do prodejny a zeptej se mě ☺.