Jirka Uher

Jirka Uher
Jirka Uher
Vede tým v Decathlon ČR

Byl jsem právě v posledním ročníku na vysoké škole v Liberci, bavil mě sport a přivýdělky na stavbě už mi nedávaly smysl. Tehdy jsem objevil Decathlon a byl jsem úplně šokovaný – hrozně se mi tam líbilo.

... Nadechl jsem se v říjnu 2010 a dodnes mám pocit, že jsem se nezastavil.

Můj Decathlon příběh začal na prodejně v Liberci, kde jsem začal pracovat jako prodavač na poloviční úvazek na oddělení cyklistiky. Hned od začátku jsem věděl, že chci vést tým a mít své oddělení na starosti. Pamatuji si to jako dnes, jednoho dne mi jako prodavači volal tehdejší ředitel obchodu v Liberci, a nabídl mi pozici vedoucího oddělení na cyklistice. Po 2 letech, během kterých jsem nasbíral spoustu zkušeností, jsem dostal v roce 2013 nabídku otevřít jako ředitel nový obchod v Hradci Králové, kde jsem vedl celý tým. V lednu v roce 2016 jsem se stěhoval potřetí, poté, co jsem dostal nabídku stát se ředitelem tehdy největšího obchodu v Praze na Černém Mostě.

Pro mne jako lídra vždy bylo a bude nejdůležitější dát dohromady tým, který bude fungovat a který to bude bavit. Zní to jednoduše, ale je to obrovská výzva.

Samozřejmě, že jsou chvíle, kdy je to těžké, ze začátku to bylo pro mě hodně nové, neměl jsem zkušenosti s vedením lidí, ale v průběhu času jsem zjistil, že je to právě tohle, co mě baví nejvíc. Je to neuvěřitelně pestré pracovat s lidmi.

 

Chceš o práci u nás vědět víc? Přijď rovnou za mnou do prodejny a zeptej se mě ☺.