Luboš Borecký

Luboš Borecký
Luboš Borecký (26)
Vede tým v Mladé Boleslavi

Zkušenosti z předchozích zaměstnání mi při výběru nové práce daly jasný cíl, a to odcházet domů s dobrou náladou.

Od malička mám rád sport, naučil mě pokoře (k trenérovi), ochotě (věnovat sportu čas), zodpovědnosti ke svému týmu (při úspěchu i neúspěchu), také fair play (respekt k protihráči) a spoustu dalších schopností, které se denně promítají do našich životů ať už v práci, v rodině, ve volném čase apod. Proto jsem se při výběru zaměstnání chtěl držet sportovního odvětví.

Decathlon jsem znal dlouho před tím, než jsem dostal šanci stát se spoluhráčem firmy a mohl se tak podílet na společném projektu a dlouhodobé vizi. Neměl jsem však ani páru o tom, jak funguje, jaké má produkty a jaké jsou zde možnosti.Oslovil mě inzerát na pozici Lídra oddělení a více méně jediná podmínka, která byla vyžadována, byla zodpovědnost, chuť do života a napsat pár bodů o sobě a o mém vztahu ke sportu. Vzpomínám, že jsem tehdy přítelkyni (momentálně už manželce) říkal: ,,To není možný ne? Vedení týmu lidí, zodpovědnost za výsledky oddělení apod. a nechtějí poslat ani životopis?“ Nedalo mi to a hned jsem začal psát.

Zhruba po týdnu jsem byl pozván na pohovor do Mladé Boleslavi. Na obchodě byla příjemná atmosféra, mladý kolektiv sportovců a ředitelka obchodu Bára Bachmanová, která pohovor vedla hned od začátku přátelskou formou a ne povýšeně, jak už to bývá. Z obchodu jsem odcházel nadšený a přál jsem si, abych danou pozici získal. Když se po nějakém čase ozval telefon, v němž mi bylo oznámeno, že jsem se stal součástí týmu, že se na mě ostatní těší a že už jsme vlastně kámoši a můžeme si tykat, nemohl jsem tomu uvěřit.

V Decathlonu jsem zatím rok a půl. Práce je neuvěřitelně pestrá, kolektiv super a možností je tu spousta. Stačí se nebát výzev, mít hodnoty sportovce a mít rád práci s lidmi… Pak budeš odcházet domů vždy s dobrou náladou. :-)

Chceš o práci u nás vědět víc? Přijď rovnou za mnou do prodejny a zeptej se mě ☺.