Trainee program v Decathlonu

Co Trainee program v Decathlonu obnáší?

  • Při studiu si u nás vyzkoušej plnohodnotnou a zodpovědnou práci.
  • Nechoď k nám, pokud ti jde jen o „papír“.
  • Během několika dnů ti vysvětlíme, jak firma funguje.
  • Pak je na tobě si vše vyzkoušet. Za pár týdnů dostaneš na starost svoji část obchodu.

To může být například odělení badmintonu, skalního lezení, florbalu, silniční cyklistiky... Budeš zodpovídat za kompletní fungování svěřeného oddělení. Nejprve vytvoříš obchodní strategii, která ti pomůže v každodenním rozhodování. Budeš se starat o dostatek zboží a jeho lákavé vystavení. Budeš v každodenním osobním kontaktu se zákazníky. Budeš mít svůj vlastní provozní účet, který ti pomůže dělat správná rozhodnutí vedoucí k rentabilitě oddělení.

U nás nevytváříme umělé aktivity či nezáživné činnosti. Věříme, že nejvíce se člověk naučí, když si sám vyzkouší reálné činnosti. U nás proto budeš mít možnost rozhodovat o celé řadě věcí. Za svá rozhodnutí budeš nést zodpovědnost. Nemáš se ale čeho bát, víme také, že chybami se člověk učí.

Délka a frekvence docházení jsou vždy na individuální domluvě. V Trainee programu dostaneš plnohodnotnou odměnu. A když se ti bude v oddělení dařit, odneseš si i bonusy. Pokud bude po skončení praxe panovat oboustranná spokojenost, nebude nic bránit budoucí spolupráci.