Proces náboru

CHCI DĚLAT, CO MĚ BAVÍ – VE 3 KROCÍCH

V DECATHLONu jsme tým vášnivých sportovců, kteří se snaží zpřístupnit sport co nejvíce lidem. Snažíme se udělat maximum pro to, abychom si byli jistí, že nás naše spolupráce bude oboustranně bavit. V práci trávíme značnou část svého života a jsme přesvědčení, že tento čas musí dávat smysl.

1.

Vyber si, co tě bude bavit

Podívej se, co to znamená “starat se o zákazníky” či “vést tým”. Dej nám vědět, jakou roli jsi si vybral, a my se ti obratem ozveme.

2.

Pohovor v DECATHLONu

Naučené fráze z internetu můžeš s klidem zapomenout. Budeš absolvovat osobní či kolektivní pohovor, kde bude lídr hledat tvé osobní hodnoty či se ptát na předchozí zkušenosti. V této části náboru zjišťujeme, zda to, co jsme o tobě zjistili, zapadá do základních hodnot DECATHLON.

3.

Konečné rozhodnutí

„Do týdne se Vám ozveme...“ tak tuto frázi u nás neuslyšíš. Naši lídři jsou velmi upřímní a féroví. Přesně vědí, jakého člověka do svého týmu hledají. Pokud to zrovna ty nejsi, nevěš hlavu. Znamená to pouze zjištění, že by nás z nějakého důvodu spolupráce oboustranně nebavila. Chceme každému umožnit, aby dělal, co ho baví!