Kateřina Francová

Kateřina Francová
Kateřina Francová (26)
Stará se o zákazníky v E-Commerce týmu

Hezky jsem si to v životě uspořádala. V práci zapojuji jednu hemisféru a ve volném čase zase tu druhou – mám to dobře vyvážené.

 

V Decathlonu jsem od listopadu 2015 a kdybyste mi před pěti lety řekli, že budu online sport lídr v Decathlonu, tak se budu dlouho smát. Vystudovala jsem sociální studia, což nemá absolutně nic společného s počítači a podobně.

Můj příběh začal na prodejně Decathlon Černý Most, kde jsem začala jako sportovní poradce v oddělení sportů v přírodě. Byla to obrovská zkušenost a věřím, že bez ní bych nebyla tam, kde jsem dnes. Člověk prostě musí mít přehled, jak to fyzicky všechno na obchodě vypadá, jak se poskládá nabídková řada, jaká je celkově organizace na prodejně a tak.

Po roce a půl jsem se začala trochu poohlížet co dál a celkem náhodou se ke mě dostala informace, že se rozrůstá náš e‑commerce tým. Tak jsem se setkala se Servandem (obchodním ředitelem pro Decathlon). Mluvili jsme o tom, jaká je jsou specifika práce v týmu a jaká by byla má zodpovědnost. Tak už to v Decathlonu chodí, když jsme oba dospěli k závěru, že by naše spolupráce  mohla být zajímavá pro nás i pro firmu, následoval další krok. Za 10 dní jsem jela na školení do Francie s tím, že až se vrátím, mohu začít jako online sport lídr. Neuvěřitelná věc!

Jsem ráda, že moje práce nespočívá v sezení u počítače, ale  potkávám se s lidmi z našich prodejen nebo s lidmi z našich Decathlon značek a společně se snažíme, aby byla nabídka na našem e‑shopu přehledná a atraktivní pro naše zákazníky-sportovce. Je to vlastně téměř to samé, co na obchodě.  Jen v online prostoru.

Hezky jsem si to v životě uspořádala. V práci zapojuji jednu hemisféru a ve volném čase zase tu druhou – mám to dobře vyvážené.

Prakticky celý volný čas trávím s koňmi :). Jsem trenérka voltiže, což je vlastně gymnastika dětí na koni. Mimochodem jeden ze sportů, co mám v online prostoru na starosti, je právě jezdectví, takže má práce je pro mě i koníčkem.

Na Decathlonu se mi hrozně líbí, že stejně jak rychle roste a rozvijí se, tak mám možnost rychle růst i já. Nikdo mi tady neřekne:  „To nebo tamto nedělej“ – právě naopak. Vždycky se mám s kým poradit a dostanu i dost prostoru pro realizaci svých nápadů.

Chceš o práci u nás vědět víc? Přijď rovnou za mnou do prodejny a zeptej se mě ☺.
Kateřina Francová